yükleniyor...

Kiz Kulesinde Sürpriz Evlilik Teklifi

Aşağıda düzenlediğimiz Kiz Kulesinde Sürpriz Evlilik Teklifinde yakalanan en güzel anlardan bazıları bulunmaktadır. Daha fazla fotoğraf için web sitemize göz atmaktan çekinmeyin!

Kız Kulesi, Lazer ve Volkan Eşliğinde Sürpriz Evlilik Teklifi

Programımız Kız Kulesine siz ve kız arkadaşınızın gelmesi ile başlar. Daha önceden sizin adınıza ayrılmış cam kenarın da rezarvasyonunu yaptırdığımız ve önceden karar verdiğiniz menü tercihinizle akşam yemeğiniz devam eder. Yaklaşık 1 veya 1,5 saat sonra tarafımızdan görevlendirilmiş arkadaşımız yatınızın hazır olduğunu haber verir.

Yatımız'da sizi bekleyen romantik akşam yemeğinden sonra sizin seçtiğiniz müzik eşliğinde Boğaz'ın eşsiz manzarası ve sizin için hazırlanmış olduğumuz masa konseptimiz hazır olacaktır. Boğaz köprüsüne yaklaştığımızda yatımızın ön kısmına kız arkadaşınız ile fotoğraf çekimi için davet ediyoruz.

Daha önceden teklif şarkınız eşliğinde, lazer yazımız ile kız arkadaşınız ve sizin isminiz geçtikten sonra kız arkadaşınıza hissettiğiniz ve dile getirmek istediğniz cümleler yer alır.

Kız kulesinde sürpriz evlilik teklifi

"Benimle Evlenir misin?" Cümlesinden Sonra

Yatımızın belirli yerlerine gizlemiş olduğumuz volkanlarımızın patlamasının ardından kız arkaşınıza yüzüğünüzü taktim ederken bu unutulmaz kareleri an ve an fotoğraflıyor olacağız. Bu anlamlı dakika'dan sonra dilerseniz kutlama pastanızı kesebilir ya da şampanyanızla bütünleştirebilirsiniz.

Kızkulesi’ndesiniz… 2500 yıllık gizemli bir tarihle iç içe,  sevdiğiniz veya sevdikleriniz ile beraber Kızkulesi Restaurant’ı akşamları saat 20:00’den itibaren, mönülerini, mistik ambiyansına uygun klasikleşmiş nostaljik canlı müziği eşliğinde , Özel bir gün için sürpriz  organizasyon da bütünleştirerek  evlilik teklifinizi ,Doğum günü yada Yıl dönümü….. UNUTULMAZ  BİR GECEYE  TAŞIYIN …

Paket 8 İçeriği
Kız Kulesinde yiyeceğiniz 2 Kişilik Yemek menü
1 Saatlik Vıp Yat Boğaz turu
Yat servisi 2 Kişilik Kokteyl ,Sıcak ve Soğuk İçecek Servisi
Kalp Şeklinde Kutlama Pastası
Romantik Masa konsept
Bayan Servis Hizmeti
Fotoğraf & Video
Ekstra alternatif eklemek mümkündür.
  • Paylaş