yükleniyor...

Hilton Otelinde Sürpriz Evlilik Teklifi

Aşağıda düzenlediğimiz Hilton Otelinde Sürpriz Evlilik Teklifinde yakalanan en güzel anlardan bazıları bulunmaktadır. Daha fazla fotoğraf için web sitemize göz atmaktan çekinmeyin!

Hilton Otelinde Sürpriz Evlilik Teklifi

Maslak Hilton otelin 27. katında size özel salon kapatılarak özenle süslenen salon da İstanbul’un kuş bakışı manzarasın da yemeğinizin ardından organizasyonunuzun konusu olan ister evlilik teklifi veya yıl dönümü yada arkadaşlarınızla geçirmek istediğiniz konsepte uygun program akışı ile profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz..


Program İçeriği:
Salon kapama akşam 19:00//22:00 arası
Akşam yemeği
Sınırsız alkolsüz içecek servisi (alkol ekstra ücret)
Keman Resital
Kalp pasta
Gül buketi
İsteğe bağlı Lazer ve vokan
Ve….. Özenle süslenmiş masanız ve çevresi
Kalp şeklinde uçan balon
Fiyat için ve organizasyon akışı hakkında ıletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz…
Hilton Otelinde Sürpriz Evlilik Teklifi

Hilton Otelinde Sürpriz Evlilik Teklifi

Evlilik teklifi mekanları yıllar sonra bile yakınından geçtiğinizde sizi heyecanlandıran yerlerdir. Çünkü hayatınızın bu en özel anıyla ilgili bütün hatırlar bu mekanda saklıdır. Bir yat gezisi ya da dış mekanların birinde lazerli evlilik teklifi, senaryo ne olursa olsun aklınızdan silinmeyecek bir hatıradır. Evlilik teklifinde mekan seçimi kadar yapacağınız organizasyon da önemlidir. Zira hayatınızı birleştirme kararı aldığınız kişiye, bu denli önemli bir kararı, önemine yakışır biçimde bildirmek ve o soruyu sormak isteyebilirsiniz. Bu konuya verdiğiniz önem ayrıca teklif alan kişinin sizin samimiyetinizi daha iyi anlaması için bir işaret olacaktır. Hayatınızdaki bu özel kişi heyecanlandıracak ve sonunda mutluluktan boynunuza atlamasını sağlayacak sürprizler, böyle unutulmaz bir geceyi bir aşk filmi tadında yaşamanıza vesile olur. Bu nedenle sürpriz evlilik teklifi organizasyonu için planlar yaparken, mekan seçiminde çok dikkatli olmalısınız.

Sevdiğiniz kadın, toplum içinde bu tür duygularını dışa vurmaktan çekinen bir yapıya sahipse, çiftin başbaşa kalabileceği mekanları tercih edersiniz. Belki yanınızda sadece müzisyenlerin eşlik ettiği bir ortam, gerekli romantizmi yakalamak için yeterli olur. Bu örnek için yatta evlilik teklifi harika bir seçenek olabilir.


Hilton Otelinde Sürpriz Evlilik Teklifi
  • Paylaş